» » Haris Poteris ir paslapčių kambarys / Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) Online
Haris Poteris ir paslapčių kambarys / Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) Online
ŽIŪRĖTI

Haris Poteris ir paslapčių kambarys

Harry Potter and the Chamber of Secrets
BRRip
30 Spalio 2016
 • Metai:
  2002
 • Kalba:
  Lietuvių
 • Trukmė:
  2h 41min
 • Žanrai:
  Nuotykiu, Šeimai, Fantastinis
 • Režisierius:
  Chris Columbus
 • Aktoriai:
  Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Harry Melling .....
Labiausiai laukta antroji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas.

Šiame pasakiškame filme Haris Poteris jau bus visiems pažįstamas Hogvartso antrametis ir susidurs su dar keistesniais padarais bei patirs dar nuostabesnių nuotykių… Sužinosite, kokios liūdnos buvo Hario atostogos pas nedorėlius Durslius, kaip jo neleido grįžti į mokyklą, kaip senutėliu skraidančiu automobiliu jį stebuklingai į Hogvartsą nuskraidino draugai. Na, o ten, žinoma, naujos mįslės.

Kažkas atidarė Paslapčių kambarį, apipintą šiurpiomis legendomis, ir iš ten ištrūkęs monstras keletą mokinių sustingdė į akmenis. Mokyklai gresia uždarymas, iš jos pašalinamas Dumbldoras, suimamas Hagridas… Tačiau Hariui su Roniu pavyksta atrasti Paslapčių kambarį ir atskleisti jo paslaptis bei nugalėti baisių įvykių kaltininką ir laimėti Grifų Gūžtai net 400 taškų! Taip baigsis antri mokslo metai Hogvartse...
0
7,4
(421,066 Balsai)
Grotuvas 1 Grotuvas 2 Pristatymas
Komentarų 0
Komentuoti