» » Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje / She Funny That Way (2014) Online
Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje / She Funny That Way (2014) Online
ŽIŪRĖTI

Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje

Shes Funny That Way
BRRip
2 Lapkričio 2016
 • Metai:
  2014
 • Kalba:
  Lietuvių
 • Trukmė:
  1h 33min
 • Žanrai:
  Komedija
 • Režisierius:
  Peter Bogdanovich
 • Aktoriai:
  Imogen Poots, Illeana Douglas, Graydon Carter, Owen Wilson, Scott Campbell, Erin Heatherton .....
Svajojate apie mažus stebuklus, kurie apverstų gyvenimą aukštyn kojom? Kai kuriems žmonėms jų pasitaiko tiek daug, jog jie pradeda kliautis vien lemtimi. Komedija „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ („She's Funny That Way“) į vieną kamuolį suvels šitiek likimo siūlų, kad neliks nieko kito, kaip tik patikėti jog atsitiktinumų nebūna.

Paskutinių Woody Alleno filmų lengvumo ir komizmo įkvėpta juosta „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ Holivudo klasiką dekupuoja geriausiomis šiuolaikinių komedijų puošmenomis. Netikėtų situacijų ir dygliuotų dialogų filmas gali pasigirti ne vien tokiomis žvaigždėmis, kaip Jennifer Aniston ir Owenas Wilsonas. Brodvėjuje niekada nežinai, kuomet pro duris įžengs pats Quentinas Tarantino. Neįtikėtina, bet šiame filme jis tikrai pasirodys.

Keistus gerbėjus lengvai pritraukianti Izabelė (akt. Imogen Poots) norėtų būti įkvepiančia mūza, tačiau dirba mergina pagal iškvietimą. Ji svajoja tapti aktore ir vieną dieną atsiduria labai arti šios galimybės. Jos klientu tampa neįprastų polinkių turintis Brodvėjaus režisierius Albertas (Owen Wilson). Jis mėgsta keisti moterų likimus pasiūlydamas joms apvalią pinigų sumą, mainais į tai, jei šios atsisakys dabartinio gyvenimo ir pradės siekti savo svajonės.
0
6,1
(19,247 Balsai)
Grotuvas 1 Grotuvas 2 Pristatymas
Komentarų 0
Komentuoti