» » Inferno (2016)
Inferno (2016)
LT
ŽIŪRĖTI

Inferno

Inferno
BRRip
19 Spalio 2016
 • Metai:
  2016
 • Kalba:
  Lietuvių
 • Trukmė:
  2h 1min
 • Žanrai:
  Veiksmo, Nuotykiu, Kriminalinis
 • Režisierius:
  Ron Howard
 • Aktoriai:
  Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen, Ben Foster .....
Dano Browno romanai ir jų ekranizacijos yra vienas didžiausių kultūros triukų šiame amžiuje. Niekas negali tiksliai pasakyti, dėl ko jie yra populiarūs, išskyrus greitai ir link niekur judantį siužetą, kurio pirmus du kartus užteko, kad Rono Howardo režisuoti filmai „Da Vinčio kodas“ ir „Angelai ir demonai“ uždirbtų pasakiškus turtus. Visgi pasakyti, kad po septynių metų pertraukos pasirodęs „Inferno“ žiūrovus sudomins tuo pačiu, yra ypač sunku.

Filmas šįkart prasideda Florencijoje, kur ligoninėje atsibundantis simbologas Robertas Lengdonas (akt. Tom Hanks) neatsimena pastarųjų kelių dienų įvykių ir to, kaip atsidūrė Italijoje. Jis žino tik tiek, kad jį bando pasivyti žudikai, Pasaulinė sveikatos organizacija ir dar kelios organizacijos, kurių iki galo nepažįsta ir pats filmas. Lengdoną išgelbėja jo daktarė Siena (akt. Felicity Jones) ir jiedu privalo pabėgti nuo persekiotojų, išsiaiškinti daugybę su žymiąja Dantės knyga „Dieviškoji komedija“ susijusių paslapčių ir galiausiai išgelbėti pasaulį. Tiesiog tradicinis Dano Browno siužetas.

Tik kaip ir to paties pavadinimo romane, taip ir filmo kontekste aiškiai jaučiasi, kad ši istorija yra nevykusi kopija kažko, kas anksčiau atrodė visai įdomiai. Per pastarąjį dešimtmetį galima buvo atrasti tūkstančius klaikiai neįdomių filmų, serialų ir knygų, bandžiusių užkabinti tą patį kabliuką, kurį D. Brownas buvo užkabinęs su „Da Vinčio kodu“. Ta knyga niekad nebus minima geriausiųjų sąrašuose, tačiau ji įspūdingai įgyvendino populiarųjį žanrą, kuomet skaitytojas nespėja domėtis bendra knygos kokybe ar veikėjų išplėtojimu, kadangi siužetas juda pernelyg greitai ir galvas apkrauna tokiu kiekiu informacijos, kad galvoti apie kažką kitą yra sunku.
0
6,2
(98,791 Balsai)
Grotuvas 1 Grotuvas 2 Pristatymas
Komentarų 0
Komentuoti